Радіокеровані автомоделі

Радіокеровані автомоделі - це потужні автомобілі класу хобі. Мають складну технічну начинку, точне управління і потужні мотори.

Модель на радіокеруванні

Радіокеровані моделі можуть дуже сильно відрізнятися за розміром один від одного. Розмір моделі залежить від її масштабу - наскільки модель менше реального автомобіля. Найбільш поширені масштаби автомоделей 1:18, 1:10, 1: 8.

Підвіска - має конструкцію справжньою підвіски автомобіля. Амортизатори - маслонаповнені. Незалежна підвіска дозволяє машині впевнено рухатися на високій швидкості, входити в повороти і не перевертатися, а позашляховим моделям - здійснювати високі стрибки і приземлятися без поломок. Підвіску моделі можна налаштовувати, щоб змінити керованість.

Колеса - гумові і пружні, це досягається застосуванням спеціальних поролонових вставок. Гума зі спеціальним протектором дозволяє моделям швидко і впевнено їздити, забезпечуючи відмінне зчеплення з дорогою.

Пропорційне управління - це означає, що при невеликому натисканні на газ, модель поїде з невеликою швидкістю, при більшому натисканні - швидше, при повному газу буде досягнута максимальна швидкість.

Пропорційне рульове управління - при легкому повороті керма колеса повернуться чуть-чуть, при більшому - на більший кут.