Згідно із законодавством України, повернення товару та компенсація коштів, може бути проведена протягом 14 днів з моменту покупки, якщо товар має відповідати таким критеріям:

  • Товар не використовувався покупцем або третіми особами
  • Товар не має слідів експлуатації, подряпин, відколів і т.і.
  • Комплектація, упаковка, захисні плівки та інші засоби захисту збережені і не мають слідів використання / зняття.

Повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

У разі виявлення заводського дефекту, магазин несе гарантійні зобов'язання на протязі гарантійного терміну, який вказаний в гарантійному талоні. Гарантія не поширюється на кабелі, акумулятори, блоки живлення, будь-які запчастини і компоненти для FPV дронів і літаків, такі як: камери, мотори, регулятори, відеопередавачі, польотні контролери, модулі GPS і інші товари.

Інтернет-магазин не несе гарантійні зобов'язання, якщо пристрій використовувався не за призначенням або з порушеннями правил і умов експлуатації, якщо пристрій має сліди ремонту, пайки або механічні пошкодження.

При отриманні товару, просимо вас перевіряти цілісність упаковки і комплектацію у відділенні компанії перевізника, в разі виникнення будь-яких невідповідностей, просимо повідомити нам за телефоном, вказаним на сторінці "Контакти", прямо не виходячи з відділення. В цьому випадку ми гарантуємо повне повернення коштів або обмін товару за наш рахунок.